Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas vestuvių fotografai Kaune, fotografo paslaugos. nuotraukos | Vestuvių fotografas, vestuvės, krikštynos - Nuotraukatau

Widgetized Area

This panel is active and ready for you to add some widgets via the WP Admin

Atsiliepimai

Noriu padėkoti visiems, kurie nepagailite savo brangaus laiko ir rašote atsiliepimus apie mano darbus. Jūsų dėka aš galiu tobulėti, semtis naujų idėjų. Džiaugiuosi, kad būtent man patikėjote įamžinti savo šventę ir malonu, kad esate pagrindiniai nuotraukatau svetainės herojai.

Norėdami parašyti atsiliepimą rašykite man el. paštu info@nuotraukatau.lt

“Miela Ingrida, norim pasakyti labai labai labai AČIŪ, kad mūsų gražiausią šventę – vestuves – taip nepakartojamai įamžinai. Džiaugiamės, kad būtent Tu buvai šalia mūsų ir turėjai tiek kantrybės su mumis, tokiais nerangiais ir pasimetusiais… Kai visa šeima susirinkę peržiūrinėjom nuotraukas su muzika, tai ir šiurpas per kūną ėjo, ir ašaros tvenkėsi akyse. Galim dabar visiems jaunavedžiams pasakyti, kad fotografas vestuvių metu reiškia tikrai labai daug. Gera, kai profesionalumas ir nuoširdumas yra viename žmoguje. Visiems rekomenduosim būtent Tave. Sėkmės Tau ir toliau nešk džiaugsmą žmonėms!”
 
Elena ir Ričardas

“Miela Ingrida. Tiesiog norėjau Jums padėkoti… už nuotraukas… Atrodo už ką čia dėkoti… už nuotraukas, kurių mes su Žydrūnu pageidavome… Bet tikrai pasakysiu nuoširdų AČIŪ. Kai atsimenu tą vestuvių dieną, ji buvo įtempta ir sunki, bet kai pažiūriu į Jūsų darytas nuotraukas, tai viskas atrodo kaip pasaka. Visa ta jausmų paletė kurios net nesitikėjau išvysti dėl tos dienos rūpesčių ir mudviejų santūrumo. Visada su vyru manėme, kad nemokame savo jausmų rodyti prie kitų žmonių, tačiau žiūrint į nuotraukas atrodo visai kitaip. Dėkojame Jums ne tik už tai, kad buvote nuostabi fotografė, bet ir už tai, kad buvot puiki pašnekovė ir psichologė tą dieną… Ačiū.”
 
Julija ir Žydrūnas

“Ingrida, nuotraukos nepakartojamos!!! visi likome sužavėti ir be galo patenkinti tokiom nuostabiom ir profesionaliom foto. Dideli komplimentai siunčiami iš Italijos. Norėtume Jums palinkėti neišsenkančios kantrybės ir begalinio pasisekimo tolimesniuose Jūsų darbuose. Kitą vasarą norėtume, kad įamžintumėte dar vieną ypatingą šventę – mūsų vestuves!”
Dear Ingrida. We would like to thank you for the great job and the emotion we felt tonight after have watched slide show and photo clip of Christiano christening day. For couple of hours our feelings and toughts fly over that magic sunday afternoon, with your professionallity and love for your job you catch amazing moments will last forever. Thanks again to make Special day unforgettable.
 
Regards
Franco, Ingrida and Christiano

“Nuoširdžiai dėkojame už kokybiškas nuotraukas, įamžintus tuos momentus ir akimirkas, kuriose atsiskleidžia mūsų jausmai atvedę iki šios mudviejų šventės…
Buvome labai teigiamai nustebinti nuotraukų rezultatu!
Džiaugiamės pasirinkę būtent Jus!”
 
Neringa ir Gintaras

“Iš tikrųjų norim padėkoti už nuotraukas – labai ačiū. Jos tokios kokių ir tikėjomės – yra ir oficialių, be kurių neapseitume, ir romantiškų, ypač sodybos sode:) super:)”
 
Ačiū, Rasa ir Linas

“Sveiki, nuotraukos fantastiškos – labai patiko visiems, kas žiūrėjo. O klipukas tai išvis be žodžių. Kiek kartų žiūrėjau, tiek kartų verkiau. Labai ačiū.
 
Auksė su šeima

“Ačiū JUMS, labai gražios nuotraukos ir slideshow Godutės krikštynų. Dėkojame Jums už profesionalų darbą.
 
Jurgita su šeima ir sesuo Ingrida

“Didelis ačiū už gražias nuotraukytes, esam labai patenkinti, parinkta muzikytė nuostabi. Ačiū.
 
Matuko tėveliai

“Gera kokybė, protinga kaina ir svarbiausia lengvas bendravimas! Fotografė tikrai išradinga, turi daug idėjų, bet svarbiausia, kad leido pasireikšti ir mums patiems. Jai drąsiai galite sakyti savo pageidavimus ir liksite patenkinti, nes jie bus išgirsti ir išpildyti! Ačiū Ingrida!”
 
Dovilė ir Tadas

“Dar kartą norime padėkoti už gražias ir kokybiškas nuotraukas, gražiai padarytą slideshow klipą. Patiko didelė nuotraukų įvairovė, meniški kadrai. Džiaugiamės jūsų darbu.”
 
Inga ir Andrius

“Pagaliau, miela Ingrida, prisiruošėme Jums parašyti ir, žinoma, padėkoti už jūsų pastangas, kruopštų darbą ir profesinį atsidavimą įamžinant mūsų šeimos brangiausias akimirkas: šeimos sukūrimą bei dukrelės krikštynas. Labai Jums ačiū!
Ir dar, noriu pridurti, tiek Jums, tiek būsimiems Jūsų klientams, kad tai, ką Jūs rašote apie save yra tikra tiesa. Labai paprasta ir lengva patikėti Jums tai, kas mums brangu, nes dirbate profesionaliai, nuoširdžiai, su meile, kantrybe ir puikiomis idėjomis. Džiaugiamės kokybiškomis ir originaliomis nuotraukomis. Sėkmės Jums!!!”
 
Pagarbiai,
Erika ir Saulius Norvilai

“Noriu labai padėkoti Ingridai už mano dukros Rugilės pirmosios komunijos įamžinimą. Rezultatas pranoko visus lūkesčius! Labai mielos ir kokybiškos nuotraukos, puiki fotografė, geras darbas. Ačiū labai!!!”
 
Rugilės mama Jurgita

“Ingrida, nuoširdžiai dėkojame už mūsų bendro gyvenimo pradžios įamžinimą. Jūsų nuotraukos įamžino žaviausias mūsų dviejų šventės akimirkas. Sukurtas filmukas ir jūsų foto darbas atitiko visus mūsų lūkesčius. Linkime sėkmės jūsų kūrybiniame darbe!”
 
Pagarbiai
Asta ir Andrejus

“Dėkui už gražias nuotraukas ir už širdies griebiančius filmukus, labai ačiū. Manau ateitį bendradarbiausime.”
 
Su pagarba
Inga su šeima

“Jums rašo Laura, kuriai darėte fotoknygą senelių auksinių vestuvių proga. Knyga sulaukė labai daug šiltų ir gerų atsiliepimų ir labai visiems patiko. Jokių pastebėjimų kas būtų negerai tikrai nebuvo. Todėl dar kartelį Jums ačiū už darbą ir žinosime kai reiks ateityje kur kreiptis.”
 
Laura Vitkutė

“Buvome maloniai nustebinti ponios Ingridos išmone ir kūrybingumu rengiant sūnaus vestuvėms DVD slideshow klipą su muzika iš atrinktų nuotraukų, atspindinčių jo ir sužadėtinės pagrindinius gyvenimo momentus. Išradingai sumontuotas klipas, taiklūs komentarai, puikiai parinkta muzika – jaučiama tikro profesionalo ranka. Vestuvių pokylio metu parodytas šis vaizdo klipas sulaukė daug puikių bei šiltų atsiliepimų ir jaunavedžių poros susižavėjimo šūksnių. Dėkojame už profesionalumą bei nuoširdų ir malonų bendravimą.”
 
Pagarbiai, Reda

“Laba diena, Ingrida
Gavome lauktą knygutę… dar tą dieną iš ryto pagalvojau kaip smagu būtų ją gauti gimtadienio proga, ir darbe po pietų gavau pranešimą, kad ji jau atkeliavo. Tai buvo pati smagiausia dovanėlė gimtadienio proga man. Esame patenkinti labai, tikimės ir krikšto dukrai kai supras ši knygutė patiks…
Knygutė visa tokia lengvutė vidumi ir tas viršelio baltumas, tai tikra krikšto knygutė, kai į ją pažiūrime iškart mums primena krikštynas.
Labai dėkingi esame, be jūsų to neturėtume. Galbūt būtume likę su keliomis fotoatelje nusibodusiomis nuotraukomis, o dabar… tiesiog aš tai dar negaliu atsidžiaugti.”
 
Alma ir Gailius Januliai
Norway

“Miela Ingrida, nuotraukos ir filmukas mums labai patiko. Emilis nuotraukose visur pats gražiausias, o ir aš pati visur sau labai patinku. Žiūrėjom su šypsena ir nuotaika, viskas liuks ir jūs mūsų šeimai labai patikote.”
 
Esmeralda su šeima

Ingrida, ačiū Jums už įamžintą Rugilės Pirmąją komuniją… Nuotraukos nuostabios!!! Jūsų bendravimas su žmogumi yra šiltas ir nuoširdus. Labai didelis ačiū Jums!!!
 
Rugilės mama Miglė

Nuotraukos nuostabios !!!! Esu labai patenkinta:) Ačiū Jums už nuostabu darbą :) nuotraukų filmukas taip pat labai gražus :)
 
Vanesos mama Agnė

Ilgai neparašiau jums, bet noriu pasakyti, kad be proto patiko knyga, dabar kas užsuka i svečius pats geriausias vakaro praleidimas knygos vartymas !!!!!!! Knyga paties jubiliato buvo įvertinta kaip pati nuostabiausia dovana !!!! O kas perverčia knygą įvertina ir jūsų darbą kaip labai profesionalų !!!!! Taip, kad didelis ačiū !!!!!! O tokius darbus turi dirbti tik profesionalai o ne savamoksliai !!!!!!!
Visada kreipsiuos pagalbos tik pas tuos žmones kurie žino ką daro ir moka daryti tai geriausiai :)
Ačiū dar kartelį.
 
Jolita Brazickienė

Nuotraukos tikrai labai gražios. Šauniai padirbėta. Labai ačiū jums už įamžintas mūsų nuostabias gyvenimo akimirkas. Gavom ir knygute! Ji NEPAKARTOJAMA!!! Labai jums didelis ačiū už visas jūsų sudėtas pastangas įamžint mums vieną iš svarbiausiu įvykių gyvenime :)
 
Inga ir Nerijus

Labai gražios nuotraukos, visiems labai patiko. Peržiūrėję nuotraukas draugai iš karto pasiėmė Jūsų telefono nr., O nuotraukas aišku, kad galite dėti i svetainę, jos tokios gražios…
Ačiū Jums labai.
 
Kristina su šeima

Miela Ingrida, esame labai sužavėti Jūsų darytomis Mūsų Nėštukės fotosesijos nuotraukomis. Nuotraukos be galo gražios, šiltos, jose atsispindi kaip mes su vyru džiaugiamės nėštumu. Su vyru galvojom, kad bus gražios nuotraukos, bet kad bus tokios gražios kokias jūs padarėte net nemanėme. Didelis Jums ačiū už nuostabias, nepakartojamas mūsų įamžintas akimirkas. Jūsų dėka turime gražų atsiminimą apie mūsų
neštumą. Taip pat su vyru norėtume, kad Jūs įamžintumėte mūsų kitas gražias šiltas akimirkas kai mūsų angelėlis bus truputį paaugęs :) Linkime Jums stiprybes ir begalines sėkmės dirbant, įamžinant tokias gražias, šiltas nepakartojamas akimirkas.
 
Rita ir Osvaldas Kimbirauskai

Jau peržiūrėjom nuotraukas. Labai ačiū visos tikrai labai gražios!:) džiaugiamės labai, negaliu atsižiūrėt :D ir visgi juodai baltos man tikrai labai patiko. Dar kartelį ačiū:)
 
Sandra

Taip ir neradom laiko Jums padėkoti už beprotiškai gražias nuotraukas (mums labai dėl to gėda) Beveik visą šitą laiką džiaugėmės nuotraukomis ir vežiojome visiem rodyti (pasigirti =D)
Norėtume Jūsų paslaugų ir mūsų vyksiančiose vestuvėse.
 
Eglė ir Nerijus

Aš ir Kęstutis norime jums padėkoti už gražias nuotraukas…  Ačiū labai…
 
Inga ir Kęstutis

Gavome nuotraukas šiandien. Nuotraukos labai gražios, esame patenkinti. Labai labai ačiū už gražiai padarytas nuotraukas. Dar ne kartą pas Jus ateisim įsiamžint.
Jums Ingrida linkiu gerų darbų, kad jų butų kuo daugiau nes esate nuostabus žmogus, nuostabi fotografė. :)
 
Rita Kimbirauskienė

Sveiki. Norime labai padėkoti už tokias gražias nuotraukas. O labiausiai tai filmukas patiko. Jis nerealus taip viskas puikiai parinkta. Dėkui Jums, kreipsimės kada vėl prireiks ir rekomenduosim jus draugams :)
 
Inga Kalantienė

Ačiū už nuotraukas, labai gražios!
 
Kajaus mama Ilona

Albumą atsiėmiau – viskas lll. gražu… – Mes patenkinti :)
Ačiū už sustabdytas akimirkas bei Jūsų pastangas ir gražias mintis;))
Sėkmės Jūsų darbuose, buvo labai malonu bendradarbiauti ;) ))
 
Indrė

Labai ačiū Jums, nuostabios nuotraukos:)
 
Agnė Ir Šarūnas

Labai Jums AČIŪ, nuotraukos tikrai gražios.
 
Giedrė ir Mantas

Ačiū už Mato ir Agilės fotosesijos nuotraukas, super
 
Mama Svajūnė

Sveiki, Gavom nuotraukas. Nuoširdžiai dėkojame už jūsų darbus;) nuotraukos labai gražios.
 
Jurgita ir Eugenijus

Laba diena. Dar kartelį norėjome padėkoti už nuostabiai įamžintas mūsų šventės akimirkas. Jau spėjome peržiūrėti foto filmuką. Na ir nuotraukas tik kol kas online. Bet ir tai jos nuostabios. Ir dėl talpinimo mūsų šventės nuotraukų jūsų svetainėje, taip mūsų sutikimą tikrai turite. Kodėl gi nepasidalinti su kitais tokiu grožiu. Ačiū jums dar karta.
 
Danutė ir Rimgaudas

Miela Ingrida, nuotraukos tikrai nuostabios !! Likome abu sužavėti. Tai tokios nuotraukos į kurias žiūri ir neatsižiūri :) Jos gražesnės nei galėjome tikėtis. Tikrai matosi Jūsų pastangos, matau, kad buvo puikiai atsižvelgta į išsakytus norus kokių nuotraukų norėjome. Profesionalus, nuoširdus darbas, užfiksuoti gražiausi ir geriausi kadrai, kuriuose nei mes išsižioję (kokie dažnai manau buvome :D ), nei kokioje netinkamoje pozoje. Pirmą kartą džiaugėmės Jumis po fotosesijos už Jūsų šiltą bendravimą, už tai kad sukūrėte malonią ir jaukią atmosferą ir tai buvo laikas kurį norėtųsi kartoti ir kartoti, o dabar džiaugiamės Jumis antrą kartą gavę nuotraukas. Gavome ne tik puikias nuotraukas, kurios primins nepamirštamą laiką, bet ir įgijome šiek tiek naujos patirties. Esate ne tik puiki fotografė, bet ir nuostabus žmogus. Ačiū Jums !! :)
 
Rasa ir Almantas

Labas Ingrida, ačiū labai gražios nuotraukos. Esu labai patenkinta. Filmukas nuostabus… mūsų nuomonės sutapo…
 
Irena
Įvaizdis pagal reprezentacija.lt